Profile banner for 10000days

461K followers

10000DAYS

Last live 17 hours ago

- 10K

Panel Content
Panel Content
Yapılan bağışların büyük çoğunluğu yayın malzemeleri, araç gereçleri, çekilişleri ve kalitesi için harcanıyor. Bunların yanı sıra yayınların devamlılığı için beni desteklemiş oluyorsunuz. <3 Desteklemek için kullanabileceğiniz alternatif bağış linkleri; [KabaSakal](https://www.kabasakalonline.com/yayinci/10000days/?referans=10kdays) - sıfır komisyon [ByNoGame](https://www.bynogame.com/destekle/10000DAYS) [Oyunfor](https://www.oyunfor.com/twitch-donate/10000days) [GameSatış](https://www.gamesatis.com/donate/10000days) BitCoin adresim; 35G6dwFgLsZiLMDUgv9uudFhE9DzSfTpd6 LiteCoin adresim; LS4p6fxWET74G1TxdyYhQSdkEBLbqDJT3u (Eğer bağışlarınız ekrana çıkmazsa lütfen modaretörlere haber verin)
Panel Content
Panel Content
Kanalımı ve beni destelemek için Twitch Prime ile ilk ay ücretsiz abone olabilirsiniz! Sonraki ay sadece 8 TL :) Üstelik Prime Video’da olan filmler ve diziler ücretsiz! Ve Amazondan aldığınız ürünlerde kargo ücretsiz :) Discord sunucumuza katılarak "Prime Destek" kanalından yardım alabilrsiniz.
Panel Content
Panel Content
Panel Content
Bana destek olmanın en doyurucu yolu :) Görsele tıklayıp sağ alttan şehir değiştirip Türkiye içi adresinize sipariş verebilirsiniz!
Panel Content
Sizlere elimden geldiğince samimi ve nezih bir ortam sunmaya çalışıyorum. Yayınlarımda küfür, argoya yer olmamakla beraber sizden de aynı hassasiyeti bekliyorum. İyi seyirler ! :)
Panel Content
Panel Content
Yayınlarımı desteklemenin en iyi yolu. Twitch prime. Nasıl yapacağınızı öğrenmek için discord > twitch prime destek
Panel Content
Panel Content
iletişim için dm ya da; 10kdaysiletisim@gmail.com
Panel Content