Profile banner for agravein

40K followers

AgraveiN

Hosting 9kier

Twitch and YouTube Partner since 2016. Polish/English full-time streamer playing mostly strategy(autobattlers) and card games – and more! #MojeMiejsceWinternecie może być też Twoim ✌

Panel Content
[Studiuj "Zarządzanie w e-sporcie"](https://www.wskfit.pl/e-sport/)

Nie siedź głodny podczas streama!

Panel Content
Panel Content
Panel Content
Panel Content
Panel Content
Kup coś sobie, pomóż innym! [Nasz sklep](https://agravein.cupsell.pl) w 100% dochodu wspiera akcje charytatywne bliskie naszemu community, więcej pod komendą !cele
Panel Content
Adam "AgraveiN" Skotak, twitch partner since 2016, polish/english streamer playing mostly card and strategy games – and more! Feel free to use english on chat if u want me to switch my language to polenglish ;) Mam na imię Adam, rocznik '83, mów mi Agra. Granie jak i stream'owanie to moje hobby, które przerodziło się w bycie full-time streamerem od lipca 2016r. Więcej o mnie pod komendą !wywiad gdzie na łamach Wirtualnej Polski trochę opowiedziałem o sobie i pracy streamera. Jestem karcianym weteranem, interesuję się karciankami od 1996r. i przebrnąłem przez wiele tytułów. Z sukcesami były to głównie takie gry jak MTG, L5R, MMDoC oraz HS. Na streamie zobaczysz głównie karcianki, strategie, hack and slash'e i wiele innych gier. Witam Cię na moim kanale, tutaj czat ma znaczenie, dbamy o jego jakość. Usiądź wygodnie i baw się dobrze!
Panel Content
[FanPage](https://www.facebook.com/AgraveiNstream). [Grupa widzów](https://www.facebook.com/groups/AgraveiNArmy) i nasz [discord](https://discord.gg/E8djXM5).
Panel Content
* Brak reklam (nigdy ich nie włączę dla subów) * Więcej "Tarcz" - Punktów Kanału, zależnie od tieru suba. * Unikalna tarcza na moim kanale ( odznaka lojalnościowa zmienia się z czasem - patrz na komendę !tarcze ) * Niewrażliwość na AGRAbota * Miejsce wśród znajomych na Twitchu/BN/TFT - do limitu * Większa szansa na wylosowanie podczas giveaway'ów (sub luck 7) * Specjalna ranga na naszym serwerze [discord](https://discord.gg/E8djXM5) * Suby tieru 2 i 3 mają !nutka raz na dzień. Trzeci tier dwa razy dziennie może o nią poprosić.
Panel Content
- Od kiedy streamujesz? Pierwszy stream miał miejsce 27. Kwietnia 2016r. Full Time streamerem jestem od 27. Lipca 2016r. kiedy to oficjalnie zostałem przyjęty do grona Twitch Partnerów(jeszcze na starych zasadach) - Jaki jest rekord widzów? 2965 bez hosta (27-go kwietnia 2021r. w dniu 5-tych urodzin kanału). Z hostem, po wygraniu Turnieju Twitch Rivals MTGA było - 3417 osób na czacie jednocześnie (20-go lutego 2019r.) - Najwyższa ranga: w HS? 3. Legend EU WILD, 11. Legend EU Standard. w Ustawce najwyższe MMR to 13107, najwyższa lokata zaś to 97 miejsce w Europie. w Gwincie? Proladder, top200 Europy. w TFT? Grandmaster 919 LP, najwyżej notowany w top 7 EUW. - Jak długo grasz w HSa? Od końca bety, czyli grudzień 2013r. w Gwinta? Od pierwszego dnia zamkniętej bety - październik 2016r. w TFT gram od połowy 2019 roku, czyli closed beta set1 (z przerwą na tragiczny set4). w świecie Diablo zaś hasam/łem od Lipca 1997-go roku czyli czasu kiedy pierwszy PC zagościł w moim życiu na stałe :) - Skąd wziął się Twój nick? Od zawsze uwielbiałem rycerskie klimaty. Pochodzi on bezpośrednio z legend arturiańskich, od imienia rycerza okrągłego stołu sir Agravaina, którego rycerska i szczera postawa natchnęła mnie do używania mojego nicku w grach RPG (AD&D,KC,Warhammer,Wampir) od połowy lat dziewięćdziesiątych, a potem w internecie. Po prostu zamieniłem jedną literkę, napisałem N wielką, bo ładnie mi w 1995 roku wyglądało i już ;) - Kiedy następny stream? Nadaję sygnał praktycznie codziennie. Najczęściej streamuję w godzinach: 9/10-14/15 (pierwsza sesja) 18/19-22/23 (druga sesja). Więcej na temat "rozkładu jazdy" znajdziesz na moim [FanPage](https://www.facebook.com/agraveinstream) gdzie zawsze informuję o starcie streamu i planach na dany dzień. Najwiecej w miesiącu streamowałem 381h 44min. (Lipiec 2017r.), rocznie 3391h (2017r. pierwsze miejsce wśród Polaków) bez żadnej retransmisji-wszystko to live. Każdego roku utrzymuję się w czołówce najwięcej streamujących Polaków. Mam to szczęście mogąc napisać, że moja praca to moja pasja. - Co to za piesek? Shama(n) od szczeniaka jest z nami, kundelek urodzony 1 marca 2017 roku w Grabianowie pod Siedlcami-jego mama to sunia z naszego domu rodzinnego. Jako jedyny przeżył z całego miotu pięciu szczeniaków - 4 suczki i on rodzynek. Śmieję się, że jest kotopiesełem, bo czasami zachowuje się jak kot. Często lubi wylegiwać się na moich ramionach i szukać uwagi na swój słodki sposób. - Jak się z Tobą skontaktować biznesowo i nie tylko? Możesz pisać na [FanPage](https://www.facebook.com/AgraveiNstream) jednak preferuję e-mail: AgraveiNstream@gmail.com (contact e-mail)
Panel Content
#MojeMiejsceWinternecie Tutaj czat ma znaczenie, bardzo dbamy o jego jakość. Jest to miejsce do rozmawiania, a nie głupkowatego spamowania. Proste zasady quality czatu: MYŚL, szanuj innych, nie obrażaj. Baw się dobrze :) Nie znasz się na temacie poruszanym? Nie zabieraj głosu - bardzo szanuję ludzi, którzy stosują zasadę "nie znam się, to się NIE wypowiem". Tematy polityki i religii - unikamy. Skupiajamy się na tym co nas łączy, a nie (najczęściej) dzieli. xD = dla Agry to "słowo" to stan umysłu, jego nadużywanie szczególnie... Polecam już zwykły uśmiech jako emotikonkę, wszyscy na tym skorzystamy ;) edit: Gremialnie z moim Twitch czatem zagłosowaliśmy za oczyszczaniem z tego wyrażenia naszego miejsca w internecie, czytaj bot już automatycznie czyści "to słowo". skip = również czyścimy automatycznie, jeśli muzyka która obecnie leci się Tobie nie podoba, wycisz stream na chwilę tego utworu i zachowaj to dla siebie - trzeba umieć uszanować inny rodzaj muzyki, tym bardziej ze 99% czasu słuchamy wspólnie budowanej playlisty. "small talk" = czyli dla mnie tak zwane "co tam, jak tam", "jak leci", "co słychać", "jak zdrówko", "jak dzionek mija", "elo mordeczko/byczq"(czy tam inna krowo) itp. Błagam daruj nam takie zagadywanki, wolę już zwykłe: "siemanko pozdrawiam/miłego dnia/wieczoru" niż puste kurtuazyjne gadki szmatki:"bo inaczej nie wiem jak zagaić rozmowę". Czepiam się wiem, ale wierzę że nasze miejsce w internecie może być jeszcze piękniejsze niż jest! https://bit.ly/33CW3wc bonus Dzięki za zrozumienie i uszanowanie naszych zasad. #MojeMiejsceWinternecie może być też Twoim ✌ Dostępne komendy: !commands
Panel Content
Jeśli podoba Ci się moja praca i mając możliwości chcesz mnie wesprzeć, serdecznie Ci dziękuję. [Donate](https://streamelements.com/agravein/tip) jest dobrowolną, bezzwrotną i opcjonalną formą wsparcia. Płatności obsługują: [PayPal // Karty VISA i MasterCard // BLIK // BANKI i INNE](https://streamelements.com/agravein/tip)
Panel Content
Panel Content
Z sociali obok [Twittera](https://twitter.com/AgraveiN) mam też [Instagram](https://www.instagram.com/agraveinstream/) ale główna aktywność jest na [Facebooku](https://www.facebook.com/AgraveiNstream), a najlepsza integracja z widzami jest na [discordzie](https://discord.gg/E8djXM5). Wszystkie moje linki w jednym miejscu: [https://linktr.ee/AgraveiN](https://linktr.ee/AgraveiN)
Panel Content
procek: i9 9900K 3.6GHz grafa: GeForce RTX 2080 (ASUS STRIX GAMING OC) RAM: 32 GB DDR4-3200 (HyperX Predator RGB 4x8GB) 4 monitory: Dell P2314H 23" x2, Lenovo D24-10 23" główny- AOC 31.5" Q3279VWFD8 IPS głośniki: BOSE Companion 3 Mikrofon: AT2020 (XLR) Mixer: Behringer Xenyx Q802USB Kamerka: Logitech StreamCam mysz 1: "ergonomiczny chińczyk" za 5 dolców, Ibox Imofin 1 (pionowa) mysz 2: Logitech MX Vertical Mouse klawa: HyperX Alloy Core headset: [JBL Quantum 300](https://www.jbl.info.pl/p451,jbl-quantum-300.html) Fotel: Zwykły biurowy na zmianę z EG950 Biurko: firmy Haworth 160/80 elektr.reg.
Panel Content
Panel Content
Na [G2A](https://www.g2a.com/r/agra) kupisz taniej gry, programy i nie tylko! sprawdź sam: [Sid Meier's Civilization VI (Platinum Edition)](https://www.g2a.com/n/civ6platinum) [Diablo 3 Battlechest](https://www.g2a.com/r/agradiablo3) [PUBG](https://www.g2a.com/r/agrapubg) [Blizzard GiftCard 20 Euro](https://www.g2a.com/r/agrablizzgift) [Witcher 3 GOTY](https://www.g2a.com/r/agrawitcher3) [They Are Billions](https://www.g2a.com/r/agratab)