Profile banner for alkanhraje

347K followers

alkanhraje

Streaming Fortnite with 397 viewers

alkanhraje streams Fortnite, The Cycle: Frontier and Counter-Strike: Global Offensive.

Panel Content
-Zdravím jmenuju se David je mi 21 let. -Budu streamovat Fortnite a doufám že vás moje streamy budou bavit a rádi se sem budete vracet.
Panel Content
Panel Content
Slevový kód 10%: ROGALKAN ROGALKAN ROGALKAN ROG MERCH -** [https://czsk.rog.gg/alkanrogmerch)** ►ASUS Herní PC: **[Základní deska: ROG STRIX Z490-E GAMING]( https://czsk.rog.gg/alkanZ490 )** **[Grafická karta: ROG GeForce RTX 3080]( https://www.czc.cz/asus-geforce-rog-strix-rtx3080-10g-gaming-10gb-gddr6x/296926/produkt )** **[Primární monitor: Asus PG259QN]( https://czsk.rog.gg/360hzalkantw)** **[Sekundární monitor: 27" ROG XG27VQ]( https://czsk.rog.gg/Alkan_LCD27)** **[Sluchátka: ASUS ROG Delta]( https://czsk.rog.gg/Alkan_HS)** **[Myš: ROG Pugio]( https://czsk.rog.gg/alkanPUGII )** **[Klávesnice: ROG Strix Scope Deluxe ed.]( https://czsk.rog.gg/alkanDLXscope )** **[Podložka: ROG Sheath]( https://czsk.rog.gg/Alkan_MP)** **[Procesor: Intel Core i9-10900K]( https://czsk.rog.gg/alkanCPU20 )** **[SSD: Samsung SSD 970 EVO 1TB]( https://czsk.rog.gg/alkanSSD20 )** **[RAM: 32GB HYPER X]( )** **[Skříň: ROG Strix Helios]( https://czsk.rog.gg/alkanHelios )** **[Vodní AIO chlazení: ROG Ryujin 360]( https://czsk.rog.gg/alkanryujin360 )** Stream PC: **[Grafická karta: ROG GeForce RTX 2080TI]( https://czsk.rog.gg/alkanGPU )** **[Procesor: AMD RYZEN 1950X 16 CORE]** **[Základní deska: ROG ZENITH EXTREME]** **[SSD](https://pevne-disky.heureka.cz/samsung-860-evo-500gb-mz-76e500b-eu/)**
Panel Content
Panel Content
Panel Content
Panel Content
Rozhodl jsem se donate zrušit, jelikož streamování se už nevěnuji jako například YouTubu a E-Shopu. Pokud mě ale i tak chcete podpořit, můžete zakoupit merch. Z merche můžete mít dobrý pocit, za to že jste mě štědře podpořili stejně jako donatem, ale ještě k tomu něco navíc dostanete na památku. <3 Merch si obstarávám já sám, takže jde 100% mně. Moc děkuji za jakoukoliv podporu.
Panel Content
!binds !settings !sens !facebook !instagram !youtube
Panel Content
Žádnej rozvrh poslední dobou nemám. :D Očekávejte ale streamy v pozdějších hodinách
Panel Content
Panel Content
Pokud se mě rozhodnete podpořit předplatným, zvažte prosím, jestli nechcete radši zakoupit merch. Mě tím více podpoříte, jelikož si vše dělám sám a zároveň Vám něco zůstane na památku, zatímco sub vyprší další měsíc. Moc děkuji za jakoukoliv podporu.