Profile banner for helliantv

469.1K followers

HellianTV

21 yaşında, gitar çalan ve FPS oynayan bir mağara adamıyım. Business: irmakkos@hotmail.com

Panel Content
Panel Content
Panel Content
Panel Content
**Business & Sponsorships: irmakkos@hotmail.com** **Selamlar!** Ben, Irmak "Hellian" Kandemir. 21 yaşında bir metal müzik sevdalısı ve aşırı competitive bir shooter oyuncusuyum. Aynı zamanda 2015 yılından bu yana aktif olarak içerik üretilen [HellianTV](http://youtube.com/helliantv) adlı CS:GO Rehber kanalının sahibi ve tek içerik üreticisiyim. 2011'den beridir dijital medya içerik üreticiliğine aşırı yatkın olan ben, 2015 yılında elektro gitara ve metal müziğe olan bağlılığımı kazandım. Günüm sadece gitar çalışmakla geçmeye başladı ve sürekli olarak bunun üzerine düşünüp, yoğunlaşmaya başladım. Tabii bir yandan da YouTube kanalımı geliştirmek için uğraştım ve nihayetinde 100.000'den fazla arkadaşımızı topluluğumuza kazandırmış bulundum. 1 yıl boyunca şu an içerisinde bulunduğunuz Twitch projesi için yatırım yaptım ve nihayetinde, haber ve oyun formatında yayınlar yapmak için buradayım. Umarım, bunu okuyan insanı da kazanabilmişimdir. Seni aramızda görmek çok güzel! ;-)
Panel Content
**HellianTV'ye Abone Olarak:** - Birbirinden hoş ve havalı ifadeleri HER CHAT'TE kullanabilirsin. - Reklamlara hiç mi hiç takılmadan rahatça yayını izlersin. - Yavaş chat modundan etkilenmezsin. - Discord sunucumuzda sadece abonelere özel yetkilere sahip olur, abone odalarına girebilirsin.
Panel Content
**Ne kadardır Counter-Strike oynuyorsun?** Counter Strike'a, CS:GO oyunu ile başladım ve 2013'te ciddi bir anlamda oynamaya başladım. O zamandan beridir zaten 4000+ saat olmuş bile... **Kaç senedir gitar çalıyorsun?** Elime ilk defa 2011'de gitarı almama rağmen, 2015'te merakım uyandı ve ciddi ciddi çalmaya başladım. **Gitar çalmayı öğrenmek için eğitim aldın mı?** 2011 - 2016 aralığında ders aldım ve sonrasında bıraktım. Kendi başıma olan gelişimim çok daha hevesli ve hızlı oldu. Şu an ise, Jazz Armonisi üzerine eğitimime devam ediyorum.
Panel Content
- [YouTube](http://youtube.com/helliantv) - [Instagram](https://www.instagram.com/helliantheguitarist/) - [Facebook](https://www.facebook.com/irmak.kandemir.3)
Panel Content
**PC DONANIMI** - Ekran Kartı: NVIDIA Geforce RTX 4090 - İşlemci: Intel(R) Core(TM) i9-14900K - RAM: 96GB - SSD: 2TB **EKİPMAN** - Mousepad: [Klasse Longteng Huoyun Special Edition](https://ty.gl/u4ipl2d9z0) - Klavye: Logitech G Pro X TKL - Mouse: Logitech G Pro X Superlight 2 - Kulaklık: Logitech G Pro X 2 Lightspeed - Kamera: Sony A6300 (35mm f 1.8) - Mikrofon: Rode NT-USB **MÜZİK** - Gitar: Schecter Hellraiser Solo-6 Extreme-M (Satin Sunburst) - Gitar: G&L Superhawk Deluxe Jerry Cantrell Signature - Gitar: Jackson SLXFMG Soloist Trans Red - Gitar: Cort X-1 (emektar...) - Processor: BOSS ME-25 - Piyano: Artesia PA-88W/Standard - Drum Kit: Carlsbro CSD600