Profile banner for lawstream

5.4K followers

LawStream

Tam zamanlı Avukat, ekstradan oyun bağımlısı.

Panel Content
Beni desteklemenizin bir yolu da bağışlarınız. "Ulan bu adam bu parayı haketti." diyorsanız siz de bağışlarınızla destek olabilirsiniz. Destekleriniz için teşekkürler. https://www.bynogame.com/destekle/lawstream
Panel Content
Discord kanalımıza gelerek benimle sohbet edebilir veya kendine yeni arkadaşlar edinerek oyunlar oynayabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Çıkın çıkın gelin ==> [Discord](https://discord.com/channels/732873550096105472/732873550096105476)
Panel Content
-Sohbette sadece yayıncıya değil herhangi bir arkadaşınıza bile küfür etmek, argo kelimeler kullanmak, hakaret etmek, cinsellik belirten cümleler kurmak, ırkçılık ve ayrımcılık yapmak yasaktır. -Başka yayıncılar hakkında kötü konuşmak yasaktır. Biz burada sadece kendi yayınımıza bakarız ve anın keyfini çıkarırız. -Her türlü eleştiriye açığım ta ki ucu hakaret ve yıpratıcı ögelere dayanmıyorsa. Chate yazın güzel güzel sohbet edelim. -Yayında dilek ve isteklerinizi dile getirin fakat ısrarcı olmayın. Unutmayın yayıncı ve ekibi keyif alırsa ancak o zaman izleyici keyif alabilir. Arkanıza yaslanın ve yayının tadını çıkarın ;)
Panel Content
Merhaba, ben Mustafa Çitçi. 26 Yaşında bir Avukat olmanın yanı sıra bir oyun bağımlısıyım. Bir gün evde otururken "ben bu oyunu nasıl olsa oynuyorum, neden insanlarla da paylaşmayayım?" fikri üzerine yayın hayatına girmiş bulunmaktayım. Temel amacım bu kanalda sizlerle birlikte eğlenebilmek, oyunlar oynayabilmek ve güzelce vakit geçirmek. Kanalıma hoşgeldiniz canlar.
Panel Content
[Instagram.com/mustafacitci](https://www.instagram.com/mustafacitci/) [Twitter.com/mustafactc](https://twitter.com/MustafaCtc)
Panel Content
Sponsorluk işleri, reklam ve iş birliği için mustafacitci07@gmail.com veya mustafa_citci@windowslive.com mail adresi üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.