Profile banner for lexa

40K followers

Lexa

Last live last year

Oyun-müzik-danssever! Chat ile sohbet etmeye bayılırım ve insanların yüzünü güldürmek benim için önemlidir. Gel, bir merhaba de :)

Panel Content
Merhaba! Ben Yağış Engin, 1993 doğumluyum ve Yıldız Teknik Üniversitesitesi Kimya MÜHENDİSLİĞİ mezunu oldum. Mühendislik büyük harflerle çünkü bana sürekli bomba ve illegal şeylerin yapımını teklif edip; zengin olma hayalleri kuruyorsunuz. Kurmayın, kimyager değilim. Mühendis de değilim artık zaten. Şu an için hayalleri olan bir Yağış olmaya çalışıyorum. ^^ Yayınlara da 2016'da başladım. Uzun sürelerdir buradayım. Teamfight Tactics, hikaye ağırlıklı oyunlar ve korkmazsam (imkansız) korku oyunları da oldukça hoşuma gidiyor. Şşt.. Minik bir detay daha.. Elektronik müzik sever misin? :) **Sponsorluk veya herhangi bir konuda bana ulaşabilmek için de enginyagis@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. **
Panel Content
Yayınlarımdan keyif alıyorsanız ve bana destek olmak istiyorsanız; en iyi yollarından biri de bağış yapmak! Çorba da biraz benim de tuzum olsun diyorsanız : [**ByNoGame**](https://www.bynogame.com/destekle/lexa11) [**Oyunfor**](https://www.oyunfor.com/twitch-donate/lexa) [**G2A**](https://streamelements.com/lexa-4831/tip)
Panel Content
Mobilden abone olmak için [**buraya**](/products/alexiahill/ticketl) tıklayabilirsiniz. Ayrıca abone olduğunuzda: * Cumartesi günleri sunucumuzda abone günlerine katılabilirsin. * Chat'e link gönderebilirsin. * İstediğin platformdan arkadaş olabiliriz. * Yayınlarda birlikte oyun oynayabiliriz.
Panel Content
Hakkımda daha çok şey merak ediyor veya bana destek olmak istiyorsan takip edebilirsin! :) [**Instagram**](https://www.instagram.com/yagisengin) [**Twitter**](https://twitter.com/yagisengin)
Panel Content
**İşlemci** Intel i7 10700F **Anakart** ASUS PRIME B460 **Ekran Kartı** MSI Seahawk GTX 1080