Profile banner for mex_team

1.1K followers

mex_team

Witaj na oficjalnym kanale sklepu Media Expert. Przygotuj się na dużą dawkę niesamowitych emocji! Znajdziesz tutaj streamy z premierowych gier, a także najgorętszych produkcji w gamingowym świecie!

NieDaRadek

Panel Content
Stały influencer Media Expert. Na Twitchu publikuje rozmaite treści od gamingu po „Just Chatting”. Nie zapominajmy też o porannych kawach. Ten host nakręci dobrą energię z każdym.

Makito_

Panel Content
Ta dziewczyna zamiata w FPSy lepiej niż niejeden samozwańczy sieciowy kozak (APEX4LIFE!). Gdy chce odpocząć od dominowania na mapach w Apexie, wsiąka w Wiedźmina i nie tylko. Zawsze w dobrym stylu.

Dzondzy

Panel Content
Poza pracą w TV zajmuje się sadzeniem headów w Battlefieldzie. Nie rozumie gier strategicznych, ale ma dobre oko do FPSów. Mówiliśmy już, że lubi FPSy? Mało tego, w dodatku wie, jak na początku nazywał się Mario.

GraBaRtek

Panel Content
Nie uwierzycie, co ten koleś potrafi wykręcić w Apex Legends. W wolnych chwilach zbiera na nowe opony do Tesli. Zastanawiamy się, czy da się karnąć. "Nie zawsze mówi to co chcesz usłyszeć, ale zawsze mówi to co myśli"

szczurkowski

Panel Content
O sobie mówi "gracz starej daty" (stary = rocznik 1988. Nasz Producent załamał tu ręce i poszedł pisać testamenty na wszelki wypadek). Z wykształcenia archeolog, z pasji gracz, któremu słowo "merytoryczny" obce nie jest!
Panel Content
Panel Content
Komp: Mad Dog Blue Custom Grafika: Palit RTX 3090 GameRock OC 24GB RAM: 128 GB Corsair Dominator RGB Płyta: ASUS ROG RAMPAGE VI EXTREME Encore Procek: Intel i9 10980XE Dysk: Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB Kamery: Razer Kiyo Pro Światła: Elgato Ring Light, Elgato Key Light, Elgato Key Light Air Kontrola streamu: Elgato Streamdeck Mikrofon: Elgato Wave 3 Słuchawki: [MAD DOG GH800 7.1](https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-mad-dog-gh800-7-1) Akcesoria: [MAD DOG HPS600](https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/pozostale-akcesoria-komputerowe/stojak-na-sluchawki-mad-dog-hps600) Klawiatura: [MAD DOG GK900](https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/klawiatury-komputerowe/klawiatury/klawiatura-mechaniczna-mad-dog-gk900-brown-outemu-rgb) Mysz: [MAD DOG GM905](https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/myszy-komputerowe/myszki-uniwersalne/mysz-gamingowa-mad-dog-gm905) Konsola: Xbox Series X + Game Pass Ultimate TV: LG OLED 55C1 Biurko: [ULTRADESK Level](https://www.mediaexpert.pl/gaming/pokoj-gracza/biurka-gamingowe/biurko-dla-gracza-ultradesk-level-blue)
Panel Content
1. Na czatek nie wklejaj tu nam żadnych linków 2. Brzydkich słów nie używaj jako przecinków. 3. Nie spamuj jednej wiadomości kopiami. 4. Nie zdradzaj też fabuły tego, w co gramy. 5. Polityka, religia emocje budzą, tematów tych zatem nie podrzucaj ludziom. 6. I najważniejsze: szanuj wszystkich zebranych 7. Jesteśmy tu po to, by dobrze się bawić!
Panel Content
A jak już obejrzysz wszystko, to sobie kliknij.