Profile banner for mikejepan

55.2K followers

MikeJePan

Nejlepší a nejupřímnější streamer Mike 🚔

Panel Content
##MÁM SE TU VLASTNĚ PŘEDSTAVOVAT? >Vážím 80 kg, měřím 175cm a 11cm a další míry neznám. Mám tupý humor, ale jinak jsem dobrej. Je mi 24 let, mám skvělou ženskou, jsem pracovitej a narodil jsem se pro to, abych bavil davy. ##KONTAKT >Mike: mike@mikejepan.cz >Business: office@mikejepan.live ##PECKY ONLINE s.r.o.
Panel Content
##JSEM JEDINÝ NORMÁLNÍ NA TÉTO PLATFORMĚ >🤑 Už dlouho říkám, že až nebude Twitch, tak všichni ty streameři, kteří nic kromě hraní PC her neumí půjdou do Kauflandu. Z tohoto důvodu jsem VYPL donates a žádné nechci. Zkuste říci i ostatním streamerům, ať to udělají a uvidíte jejich reakci. Raději za ty peníze kupte třeba lízátko své partnerce, která alespoň ocení, že jste na ní v tom obchodě mysleli.💸
Panel Content
##YOUTUBE UŽ SICE NEMÁM... >Ale zálohu celého kanálu ANO!
Panel Content
##DÁME SPOLEČNOU GAMESU? >Už nějakou dobu jsem aktivní na MafiaOnline. Vidíme se ve městě.
Panel Content
##FEJSÍK NENÍ JEŠTĚ MRTVEJ >Občas tam něco nahraju, dávám sem odkaz na soukromej profil, jsme přeci rodina a kámoši, ne?
Panel Content
##TUTO SEKCI CHYSTÁME
Panel Content
##DÁME TANEČEK A PÍSNIČKU?
Panel Content
##OBLEČ SE DO STYLU! >Máš holku? Ať už je tvá odpověď jakákoli, díky našemu oblečení budeš mít 2!
Panel Content
##STAŇ SE ČLENEM NAŠÍ RODINY! >Twitch je hlavně o komunitě, to je ten hlavní důvod, proč jsem si pro MikeJePan 3.0. vybral tuto platformu. Chci Vám být blíže prostřednictvím živých vysílání. ##CO ČLENSTVÍ OBSAHUJE? > Vysílání bez reklam, komunitní odznaky za věrnost, vlastní emotikony s našimi oblíbenci, sběr věrnostních bodů rychleji a mnoho dalšího.