Profile banner for skeri93

998 followers

skeri93

Last live 3 months ago

I drink, I know things and play games.

Panel Content
Mé jméno je Ondra, je mi krásných 28 a jsem milovník kvalitního hraní a ještě kvalitnějšího jídla. V pracovním čase mě najdete v kanceláři nebo na streamu, v čase volném u hry, hudby nebo skleničky tekutého chleba. Na streamech budeme hrát ze všeho nejvíc Hearthstone a sem tam se pustíme do single player hry.
Panel Content
Pro největší a nejnovější bomby sleduj Facebook, kde najdeš pravidelné info o streamech, stejně tak low effort memes a sem tam i nějaký kvalitní humor. Pro můj více obrázků mého vousu doporučuji Instagram, čestný pionýrský, že tam budu dávat čím dál, tím víc věcí.
Panel Content
Většinou jsem live tak kolem osmé večer, výjimečně i nějak dřív. V tomhle týdnu (26.7.-1.8.) se uvidíme... pondělí: možná úterý: možná středa: možná čtvrtek: možná pátek: možná sobota: neuvidíme neděle: neuvidíme
Panel Content
Chceš vykouzlit úsměv na mojí tváři? Chceš přispět na pokrok tohoto streamu? Chceš být prostě hodný člověk? Třikrát ano? Tak neváhej a odlož tady svoje kapesné! TOP donátoři jsou ocek1313 (4 460 Kč), Drtichk (2 155 Kč), a TrackThor (666 Kč). Shoutout WedryLP za jeho 5 100 Kč při sociálním experimentu.
Panel Content
Podpoř svého oblíbeného admina-streamera. Z jednoho měsíčního předplatného získám prostředky zhruba na dvě točená piva. Ty na oplátku získáš pět emotů, koblihu v chatu a mou vděčnost. Férovej obchod ne?