Profile banner for zavadahs

23K followers

ZavadaHS

Hosting Julii_the_Fox

Streamuję codziennie. Od 6 lat głównie na kanale jest Hearthstone. Stawiam w pełni na rozmowy z czatem. Możesz być pewny, że Cię przywitam i odpowiem na Twoje pytania! Najczęstsze tematy: Gry, Seriale, Anime, Jedzenie, Planszówki. Kontakt marketingowy: grzegorz.kaminski@tplay.pl

Panel Content
Panel Content
Panel Content
Panel Content
Panel Content
Panel Content
Panel Content
Klikając "DOTACJE" powyżej przekieruje Cię do możliwości płacenia przez BLIKa, paypal, kartą, czy przelewem! Dziękuję za wszelkie wsparcie!
Panel Content
Panel Content
POTĘŻNA zniżka na WYSOKIEJ jakości metalowe obrazy w najróżniejszych kategoriach i stylach!
Panel Content
Zostań również naszym patronem i ciesz się specjalnymi nagrodami z progów!
Panel Content
Panel Content
Witam wszystkich! Mam na imię Kuba, mam 29 lat. Gram w Hearthstone'a od końcówki beta testów. Od sierpnia 2015 roku byłem członkiem drużyny Digital Paradox, które zmieniło nazwę z DgPx eSports. We wrześniu 2016 roku zmieniłem barwy na Alsen-Team. Obecnie reprezentuję barwy Teamu AF4. W przeszłości grałem w niezliczoną liczbę rzeczywistych karcianek, ze szczególnymi sukcesami w LOTR TCG. Chcesz porozmawiać o tej grze, czy też innych, o serialach, o piłce nożnej, o czymkolwiek - śmiało! ;)
Panel Content
Zasada numer 1 - szanujemy siebie nawzajem! Zasada numer 2 - nie spojlerujemy seriali! Zasada numer 3 - nie wymieniamy się expem, możesz oddać na giveaway Zasada numer 4 - staramy się nie przeklinać. Zasada numer 5 - patrz zasada 1, 2 i 3, 4.
Panel Content
Czyli najczęściej zadawane pytania: Ile razy wbiłeś legendę? Nie wiem. Wielokrotnie. Jeśli jest odpowiednio czasu na grę to prawie nigdy nie ma z tym większego problemu ;) Najwyższe miejsce w legendzie? Najwyżej byłem na 18 miejscu. Jak długo streamujesz? Streamowałem około miesiąca w przeszłości, ale bez zbytniego przykładania się. Od 8 lipca 2016 wróciłem z aspiracją na dużo większy profesjonalizm i rozwój! Dodasz do znajomych? Przykro mi, ale jestem graczem turniejowym i nie mam miejsca, ze względu na potrzebę częstego dodawania nowych rywali. Grasz w inne gry oprócz HS? Grałem około dwóch lat w WoWa, 5 lat w LoLa. Od dawien dawna po dziś dzień gram też regularnie w fifę.
Panel Content
Oto lista top 5 donejtorów tego kanału <3 1. TheWielkiDon <3 <3 <3 <3 <3 2. CzarnySmoku <3 <3 <3 <3 3. Cytrynowy <3 <3 <3 4. TheKlucha <3 <3 5. Cloperflake <3
Panel Content
Klawiatura: Volcano Lanparty RGB BT Słuchawki: Volcano MC-899 Prometheus Mikrofon: GXT 252 Emita Streaming Microphone Kamerka: Logitech C920 Myszka: Volcano Shinobi 3360 Podkładka: Modecom Volcano Erebus Black Procesor Intel® Core i7 11gen 11700K 3,6 - 5,0 GHz Karta graficzna nVIDIA® GeForce RTX™3060 Ti RAM 16 GB Pojemność dysku 2 TB HDD Dodatkowy dysk 480 GB SSD
Panel Content
Zapraszam na serwer discorda! Polecam połączyć konto Discord z Twitch! Specjalne pokoje tylko dla subów! Osiągnięcia do zdobycia! Najlepsza atmosfera!
Panel Content
Co daje u mnie sub? 1. Każdy nowy sub oraz 3, 6, 9, 12 itd. miesięczny ma prawo wybrać jedną ze 160 kopert. Jest to mini zabawa. W kopertach są różnego rodzaju akcje, giveawaye, challenge. Subskrybent wybiera jedną z nich i decyduje kiedy ją realizujemy :) 2. Dodanie mnie do znajomych na battle.net. 3. Możliwość udziału w turniejach dla subów z nagrodami. 4. Przy każdym giveaway zwiększony odpowiednio sub luck. 5. Raz dziennie można podesłać nutkę do puszczenia bez konieczności donate. 6. Dostęp do specjalnych kanałów na Discordzie.